Eksdek OÜ

Turu 34, Tartu 51014 
Tel: (+372) 670 1170
E-post: eksdek@eksdek.ee 

Arved saata: arved@eksdek.ee

Reg. nr: 11910610
KM kood: EE101396192
MTR kood: EEH006383
A/A: 221050285955 Swedbank


Jaan Kuuslap
Juhataja
(+372) 5663 5578
jaan@eksdek.ee

Marko Kuusk
Projektijuht
(+372) 5340 7588
marko@eksdek.ee

Handri Kuslap
Projektijuht
(+372) 5347 7601
handri@eksdek.ee

Marek Parm
Projektijuht
(+372) 508 6769
marek@eksdek.ee


Vajad abi või soovid konsultatsiooni, siis saada kontaktid alloleva vormiga ja võtame ise ühendust!

Konsultatsioon ja hinnapakkumine

 

Robotilõks

 

Asukoht Tartu kaardil:

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Google MapsGet Directions